Motorové kosy a křovinořezy

Motorové kosy – posekání trávníku do nejmenších detailů

Pojem „motorové kosy“ (někdy též nazývané „vyžínače“) označuje lehké benzinové strunové sekačky s dlouhou rukojetí, které díky svému tvaru s kosou sdílí jisté rysy podobnosti. Tato zahradní technika oproti klasickým elektrickým strunovým sekačkám disponuje celou řadou výhod – je lehká, skladná a nenáročná na údržbu. Samozřejmě jde o přístroje, kteréžto si bez problému poradí s posekáním obyčejného trávníku, avšak jejich jedinečné využití se nachází jinde. Zásadní předností, kterou vám taková motorová kosa zprostředkovává, je fakt, že se dokáže zbavit nežádoucí zeleně na místech, kde větší sekačka nemá sebemenší šanci. Přáli byste si takového sympatického a levného společníka – motorové kosy pro svou zahradu?

Nabízíme vám motorové kosy od vynikajících značek!

Všechny motorové kosy od KOBRAS jsou jednoduše ovladatelné a s jejich pomocí snadno odstraníte přerostlé trsy plevele i trávy ve špatně přístupných oblastech. Nenechte dobrý vzhled svého trávníku narušovat nedosekanou travní plochou v blízkosti cest, plotů, záhonů, zdí a dalších záležitostí, které jsou pro sekačku na čtyřech kolech takřka fatální překážkou. Motorové kosy dokáží i spolehlivě prosvětlit i menší křoviny – a jejich ceny jsou více než příjemné.

Křovinořezy – kultivace zahrad i lesů

Pokud vás trápí tuhý a houževnatý plevel, na který nestačí žádná strunová sekačka, pak pro vás může být skvělým řešením právě křovinořez. Křovinořezy jsou v podstatě výkonnější sourozenci motorových kos s univerzálnějšími možnostmi využití. Hravě si poradí s tužšími stonky maliníků, ostružiníků, heřmánku, ale i s tenkými dřevinami. Vyzkoušejte špičkové přístroje od firem, jako jsou STIGA, AL-KO, DOLMAR, HOMELITE, GMT či MTD. Na rozdíl od motorových kos lze některé křovinořezy vybavit dalším příslušenstvím. Doplňte svůj křovinořez o prořezávače větví (vhodné i pro lesnictví), zahradní nůžky, kultivátory a další záležitosti, které umožní doladit vzhled nejen vaší zahrady do nejjemnějších detailů.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.