Pro dům pouze lícové cihly Naturbrick

Hledáte vhodný materiál na vnější pokrytí domu či dlažbu uvnitř obydlí? Pak lze doplnit lícové cihly a pásky od firmy Naturbrick. Pražská společnost dodává na český trh především lícové cihly, cihlové obkladové pásky, cihlovou dlažbu a další sortiment od kvalitních evropských výrobců a cihelen s více jak stoletou tradicí.

Lícové cihly jsou fasádní materiál, který je oblíbený hlavně v severských zemích. Připomínají vzhled tradičních cihel, jsou náhradou za klasickou omítku. Lícové pásky jsou používány k podobným účelům jako lícové cihly. Mají i obdobné vlastnosti. Nejčastějším použitím pro lícové pásky jsou fasády rodinných domů a administrativních budov. Fasáda vytvořená z lícových pásků je cenově výhodnější varianta než použití lícových cihel.

Lícové cihly jsou krásné a užitečné. Získáte s nimi vlastní a originální vizáž rodinného domu nebo interiéru. Výhodou je také lepší tepelná izolace celé stavby, tím se samozřejmě ušetří na vytápění, které je a bude stále dražší a dražší.

Použité materiály jsou plně ekologické, recyklovatelné, bez jakýchkoliv chemických přísad nebo barviv. Jde o zcela přírodní produkt jako za časů před umělými náhražkami. Fasáda z lícových cihel je 100% přírodní, jde o ekologický materiál s dobrými izolačními vlastnostmi. Tato fasáda snižuje hluk a zvuky, je trvanlivá a pěkná i za stovky let s minimální údržbou, odolná vůči mrazu bez trhlin a prasklin. Dům z lícových cihel může být extravagantní, stylový, dominantní.

Lícové cihly nebo lícové pásky je možné použít i v interiéru, můžete si pomoci při vytváření zdravějšího klima. Cihly dýchají a regulují vlhkost, pomáhají udržet zdravou vnitřní atmosféru. Nejsou jen atraktivním doplňkem interiéru, vyvažují vaše vnitřní klima doma. Pro více informací nás kontaktujte.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.