Nahoďte batohy a vyrazte s rodinou na hory!

Nechce se vám letos na dovolenou do zahraničí a raději byste ji strávili někde v horách? Inspiraci, kam vyrazit, můžete nalézt například na slevovém portálu NewGo.cz, který vám přináší zajímavé slevy na pobyty, díky kterým je cestování zajímavější a také levnější. Slevy na pobyty jsou výhodné, zejména plánujete-li rodinnou dovolenou – můžete totiž ušetřit 40 až 60 % z původní ceny dovolené.

Míst, kde vás čekají nezapomenutelné zážitky, je v Česku mnoho a jistě se na ně budete rádi opětovně vracet. Dominantou naší republiky jsou zejména pohraniční horské masivy, jako jsou Krkonoše, Šumava nebo Krušné a Orlické hory. Nádhernou krajinu a spoustu zajímavostí nabízí také Jeseníky nebo Moravskoslezské Beskydy, které jsou skvělý místem pro rodinnou dovolenou. Využijte aktuální slevy na pobyty na horách a prožijte léto plné skvělých zážitků!

Jak trávit čas s rodinou na horách

K pobytu na horách láká nejvíce krásná příroda a čistý vzduch. Záleží jen na vás, jakým způsobem zde chcete letní dovolenou trávit. Jsou zde ideální podmínky pro běh, jízdu na kole nebo inline bruslení a nádhernou krajinu můžete obdivovat při horské turistice nebo výletech do přírody. Neméně zajímavé jsou i výpravy za poznáním do starobylých měst s historickými památkami. A kdo chce jen relaxovat, může se koupat nebo vyrazit za zábavou, protože letní dovolené v Česku jsou plné života. Využijte slev na levnou dovolenou na horách. Poradíme vám, kam se vydat a jak si co nejlépe odpočinout a užít si.

Dovolená v česku s dětmi

Chcete-li prožít dovolenou se svým partnerem a dětmi, máte opravdu nepřeberné množství možností, jak ji prožít. Dovolenou ani nemusíte plánovat dlouho dopředu, a pokud nevyjde počasí, není problém se vrátit domů. Využijte slevy na rodinnou dovolenou na horách, i tady na vás čeká plno nezapomenutelných zážitků.

Od věci není ani lákavá nabídka některých hotelů s animačními programy. O vaše děti se postarají animátoři a vy si zatím můžete jezdit na kole nebo relaxovat v sauně a užívat si pohody a klidu. Rodinná dovolená v České republice může mít řadu podob – můžete vyrazit k vodě, do aquaparků, lanových center, nebo si užívat aktivní odpočinek na horách.

Chaty a chalupy na horách

Pokud se chcete na letní dovolené cítit jako doma, můžete k ubytování na horách využít rodinné penziony, chaty nebo chalupy. V České republice je jejich nabídka velmi pestrá. Nacházejí se v turisticky atraktivních oblastech a jejich předností je hlavně ubytování v soukromí. Jedná se o ideální dovolenou pro páry, rodiny s dětmi i pro seniory.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.