Navštivte Český Krumlov

Chtěli byste alespoň na pár dní změnit prostředí a odpočinout si od každodenního stresu? Nevíte, kam byste se mohli podívat? Právě pro vás je zde nabídka slevy na pobyt v Českém Krumlově. Český Krumlov se nachází v jižních Čechách v těsné blízkosti Českých Budějovic. Je to významné turistické a kulturní centrum. Můžete využít široké nabídky místních hotelů a penzionů, kde na vás čekají krásně vybavené pokoje nebo apartmány s vlastním sociálním zařízením, s televizí, ledničkou, minibarem a wi-fi připojením. Hotely disponují vlastními parkovišti, kde můžete parkovat zdarma po celou dobu vašeho pobytu.

Mezi nejvíce navštěvované hotely patří Hotel Old Inn, který se nachází přímo v centru města, Hotel Růže, který je považován za nejlepší krumlovský hotel, Hotel Gold, Hotel Villa Conti a mnoho dalších. Stylové prostředí místních restaurací a hospůdek přiláká návštěvníky tohoto starobylého města. Nabídnou vám zde excelentní pochoutky české i světové kuchyně, nápadité saláty, domácí moučníky a cukroví. Toto vše doplní skvělá vína či zajímavé koktejly.

Odpočinek a kultura v Českém Krumlově

K příjemnému pocitu ubytovaných hostů přispěje i wellness centrum, které se nachází ve většině hotelů. K dispozici budete mít relaxační bazén s příjemně teplou vodou a protiproudem, vířivku a posilovnu. Čeká vás široká nabídka nejrůznějších typů masáží od klasické až po aromaterapeutickou. Vhod vám přijdou také koupele a zábaly. Budete-li si chtít vyhřát svaly, můžete navštívit některou saunu, například klasickou finskou, aromatickou nebo parní. V nabídce je také solárium a kosmetický salon. Na nic nečekejte, využijte slevy, potěšte své blízké a vydejte se na příjemný několikadenní pobyt v Českém Krumlově.

Český Krumlov je nádherné historické město, Jeho centrum je městskou památkovou reservací a je zapsáno na seznamu světových památek UNESCO. Kromě toho je to významné kulturní centrum, kde se koná řada kulturních akcí a festivalů. Při pobytu v Českém Krumlově si nejen příjemně odpočinete a zregenerujete své tělo, nýbrž také obohatíte své kulturní a historické vědomosti při návštěvě některých vyhlášených historických památek. Využijte slevy ve výši 40 – 60% na pobyty v Českém Krumlově a prožijte krásné chvíle s vašimi nejbližšími!

Prohlédněte si aktuální možnosti dovolené v České republice, včetně aktuálních last minute zájezdů.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.