Rodinná dovolená na horách se slevou

Nejcennější čas je ten, který trávíme se svými milovanými. S blížícími se svátky máme navíc možnost čas využít i na společnou dovolenou. Pokud patříme k těm, kteří mají rádi aktivní odpočinek, hory budou v zimním čase jednoznačnou volbou. Chceme-li si ale odpočinout od starostí, které nás doprovází každý den, práce, stres, škola a mnoho dalšího, můžeme navštívit wellness, kde se nám dostane kvalitní péče. Můžeme navíc využít slevy na wellness pobyty, nebo slevy na pobyty na horách.

Sportovní možnosti se nám otevírají na každém rohu. Kromě skiareálů a běžeckých stezek si můžeme pronajmout tenisový, squashový, nebo bedmintonový kurt. Zajít si společně na bazén, do aquaparku, do sauny, nebo mnoho dalších variant. Turistické stezky jsou stále otevřené, je dobré se však držet vyznačených tras. Zasněžená města mají svou kouzelnou atmosféru, nejen díky svým architektonickým stavbám, památkám, ale v zimní, čase i Vánočními trhy, kluzišti a dalšími pořádanými akcemi.

Péče o sebe sama

Odpočinout si od starostí a nabrat novou energii můžeme již ve zmiňovaných wellness. Procedury nám pomáhají zbavit se stresu, uvolňují tělo i mysl, mají blahodárný vliv na naše tělo. Hlava nás přestává bvolet, ztuhlá záda se uvolňují, tělo se prokrvuje, zbavuje se nečistot a spánek je kvalitnější. Již odedávna jsou lázně a wellness navštěvovány a doporučovány kvůli odpočinku, jako prevence nemocí, v pooperačních stavech, nebo také ženami, které nemohou otěhotnět.

Procedury jsou bohaté také svými možnosti výběru a to jak mnoha druhy masáží, peelingových kůr, zábalů, nebo lázní. Masáže a lázně patří mezi neoblibenější procedury, z masáží například celotělová masáž lávovými kameny, detoxikační medová masáž, nebo sportovně relaxační masáž. Mezi koupeli vede v oblíbenosti naopak čokoládová koupel, která zjemňuje a čistí pokožku, nebo společná lázeň s plátky růží. Můžeme zde zajít také na společné hodiny jógy, pilates, fitness centra s osobním trenérem nebo si zajít do sauny. Slevy na pobyty na horách a slevy na wellness pobyty jsou také vhodným dárkem.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.