Slevy na podzimní dovolenou

Známe to všichni. Takřka po celý rok škudlíme korunky, abychom si jednou ročně vyjeli na pořádnou dovolenou. Ne každému vyhovuje plahočit se ve 40° vedrech, a proto raději mnozí z nás vyráží pryč na podzim, kdy je počasí akorát na výlety a sportování. Taky nám ne vždy vyjde čas cestovat během léta a my vám proto přinášíme pár tipů, jak strávit aktivní zimní dovolenou se slevou.

Pobyty u moře se slevou

Pokud nefandíte šíleným vedrům a kvantu turistů, je pro vás podzimní dovolená u moře ta správná volba. Jednak máte šanci najít si takový pobyt o 50% levnější a jednak díky slevovým portálům, jako NewGo.cz, můžete využít další slevu na pobyt u moře. Stačí si vybrat správnou destinaci a můžete začít balit zavazadla.

Podzimní dovolená s dětmi se slevou

Šumava vybízí rodinky ke strávení babího léta na čerstvém vzduchu a se spoustou aktivit jak pro děti, tak dospělé. Aparthotel Šumava má připravený program a uzpůsobený tak, abyste ani na chvíli nepropadli nudě. Můžete si vyzkoušet nordic walking po různých okruzích dle zdatnosti chodce. Cesty vedou jak přírodou, tak okolím města a během svižné procházky se dozvíte spoustu informací o historii a zajímavostí ze současnosti. V ceně pobytu je volné využívání relaxačního centra a dětské herny. Můžete si také vypůjčit horská kola a věnovat se cyklistice. Jak známo, Šumava hojně oplývá cyklostezkami, nicméně nezapomeňte, že rovinek si moc neužijete. Navíc můžete využít slevy na ubytování, ušetřit pár korunek a užít si levnou podzimní dovolenou.

Pro nedočkavce

Milujete-li zimu a od půlky července nervózně kroužíte kolem svých lyží a snowboardů a počítáte dny do zimních měsíců, máme pro vás dobrou zprávu. Můžete se vydat na podzimní dovolenou do Rakouska, využít slevy na pobyty na horách a vydat se za sněhem. Vyberte si jeden z osmi ledovců, zařiďte si slevu na lyžařské pobyty a začněte voskovat lyže. Například na Kitzsteinhorn se sjíždí snowboardisté na speciální závodní trať. Kitzsteinhorn je zároveň nejvyšším lyžařským areálem a nabízí také vyhlídku s restaurací.

Vysokohorská turistika

Česko skýtá mnoho pohoří a kopečků, kde lze trávit aktivní dovolenou. Vydat se na túru v horkých letních dnech není zrovna ideální a podzimní období je vhodné právě pro výšlapy na vrcholky hor. Jizery, Krkonoše, Jeseníky a mnoho dalších turistických destinací jsou vhodné pro pěší turistiku. Všude můžete vybírat z různých motelů, ubytoven a hotelů, takže nemusíte mít strach, že budete muset nocovat v autech. Myslete ekonomicky, uplatněte slevu na ubytování a užijte si tak s přáteli, partnerem nebo rodinou skvělou dovolenou s nádechem babího léta.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.