Tipy na exotickou dovolenou

Zatímco se k nám blíží neodvratně zima, začíná se zvedat poptávka po exotické dovolené. Během celého roku je exotika poptávaná, ale pokud nejsme příznivci zimy, není nic lepšího, než se vydat na svátky či po svátkách do teplých krajin, kde poznáme novou kulturu, nové zážitky a poznáme kousek světa. Tyto cesty nebývají cenově dostupné jako například cesta do Chorvatska či Itálie, avšak najdeme i slevy na exotickou dovolenou, nebo slevy na letecké exotické zájezdy.

Míst, kam se vydat je také mnoho. Mezi nejčastěji navštěvované jsou Seychely, Maledivy, Thajsko, Srí Lanka apod. Můžeme se vydat do míst, která jsou absolutně odlehlá, najdeme zde soukromí, relaxaci a odpočinek, nebo také naopak místa, která hýří zábavou, společností a nekonečnými možnostmi. Kromě úchvatných památek, které jsou také často spojovány se stylem života, náboženstvím a uměním je také fascinující kultura a lidé samotní.

Thajsko nabízí nádhernou krajinu a unikátní památky

Thajsko je místem, kde najdeme obojí. Od nádherných osamocených míst, kde si můžeme dopřávat romantickou dovolenou plnou dobrodružství, až po slavnosti, které se během celého roku pořádají. Tyto slavnosti jsou velkolepé, místní lidé dostávají dovolenou i několik dní, aby se zúčastnili oslav. Stejně tak najdeme v přírodě nádherné památky, převážně chrámy a sochy, především v hinduistických a budhistických tématech. Není možné jejich krásu a monumentálnost popsat, atmosféru a sílu těchto míst je třeba zažít. Prohlédněte si aktuální zájezdy do Thajska a poznávejte krásy této země.

Maledivy – luxusní dovolená pro náročné

Místo, které připomíná ráj, jsou Maledivy. Mnoho ostrovů, rozsetých v průzračném oceánu jsou cílem tisíců lidí během celého roku. Oblíbené jsou zde vodní sporty, především také potápění, jelikož voda je nádherně čirá, ryby hýří všemožnými barvami stejně jako korály. Ubytování je možné zařídit v krásných chýších, které jsou přímo u vody, což činí z dovolené velmi romantickou atmosféru. Přístupné jsou zde také centra, kde najdeme relaxační procedury i místní zábavu. Zájezdy na Maledivy jsou ideální volbou pro všechny, kdo hledají luxusní dovolenou v soukromí.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.