Užijte si zimu v Alpách!

S příchodem zimy se automaticky zvedá žádost o dovolené v horách. Alpy jsou luxusní volbou, především jsme-li sportovně založení a rádi lyžujeme. Kromě sportu se zde také často vyhledávají wellness a relaxační střediska, odpočinek ve vysokých horách má své kouzlo. Co se týče lokality, máme na výběr ze široké škály možností. Alpy se rozprostírají v Rakousku, Německu, Lichnštejnsku, Itálii a Francii. Nejžádanější jsou lokality jako Zell am See, Korutany, Kaprun, Solden a to především, že jsou blízko ledovce. Zde se sníh drží téměř celý rok.

Přepych v Alpách

Termín bychom měli vybírat také co nejdříve, jelikož Vánoční a Silvestrovské svátky jsou velice poptávané. Abychom ušetřili na ceně, můžeme využít slevy na lyžařské zájezdy, nebo slevy na letecké zájezdy. Díky profesionálnímu přístupu, luxusnímu zařízení a dokonale upravovaným sjezdovkám si můžeme dopřát krásnou dovolenou. V areálu najdeme také restaurace, půjčovny vybavení i školu lyžování, která je určena nejen pro děti, ale také pro ty, kteří se například k lyžování doposud nedostali.

Sjezdovky jsou upravené také dle obtížnosti, nejprudší svahy jsou především pro zkušené a profesionální lyžaře, naopak nejmírnější svahy pro děti a začátečníky. Lanovky jsou moderní, nové či opravené, především pro naše bezpečí. Pokud se chceme vydat do hor za turistikou, je dobré si pořídit kvalitní potřebné vybavení. Některé místa mohou být nebezpečná, je proto dobré počítat s přípravou a popřípadě najmutím horského průvodce, který má za úkol nás bezpečně dopravit do cíle a zase zpět.

Pečujte o své zdraví

Abychom při cestě na lyžařskou dovolenou do Alp měli možnost dopřát si veškerý luxus, hotely často nabízejí vstupy do wellness a relaxačních center. Krytý bazén a sauny jsou často součástí, máme tedy na výběr, jak se necháme hýčkat. Mezi oblíbené procedury patří všemožné zábaly, masáže, relaxační procedury, koupele a mnoho dalších. Kromě relaxačních procedur ubytování bývá pro děti často zdarma, nebo za výhodné ceny. Slevy na lyžařské zájezdy v Alpách se mohou využít také jako Vánoční dárek pro naše blízké.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.