Úklidová firma Praha

Úklidová firma Praha

Úklidová firma Praha – Expert úklid poskytuje celou řadu kvalitních úklidových služeb od úklidu domácností, úklidu firem, úklidu průmyslových objektů až po úklid po malířích a rekonstrukcích. Našim hlavním heslem jsou kvalitní úklidové služby za rozumné ceny. Všechny úklidové služby provádí pouze odborně vyškolený personál, který vyjde zákazníkovi vstříc a přizpůsobí se jeho požadavkům ať už jsou jakkoli náročné.

Úklidová firma Praha

Úklidová firma Expert úklid se soustřeďuje na jednorázový, ale také na pravidelný úklid. Pravidelný úklid pak provádíme zpravidla jednou za týden a záleží jen na našich klientech a zákaznících, jestli si zvolí variantu, kdy používáme čistící prostředky zákazníka nebo si všechny mycí a čistící prostředky přivezeme sebou.
Na našich webových stránkách si můžete objednat nezávazně úklid a po zaslání konkrétních informací vám zavoláme s konkrétní cenovou nabídkou, je jen na vás zda budete cenu akceptovat či nikoli. Máme celkem dobrý přehled o naší konkurenci a jsme si jisti, že cenově i kvalitou nabízíme opravdu to nejlepší na trhu úklidových služeb.

Úklidová firma Praha

Po odsouhlasení cenové nabídky si domluvíme konkrétní termín úklidových prací a rozsah úklidových prací. Dále již nebudeme účtovat žádné skryté poplatky, naše ceny jsou jednoduché a jasné. Neváhejte a pište nebo volejte. Vyzkoušejte si nás a přidejte se k dalším stovkám spokojených zákazníků. Úklidová firma Praha – Expert úklid vás nezklame.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.