Kongresový hotel Brno

Kongresový hotel Brno

Hotel Brno Maximus Resort je geniální pokud si chcete aktivně odpočinout, zahrát si tenis, bowling, nebo si odpočinout v komfortním wellness centru. Poskytuje ubytování, které není daleko centru města Brno, avšak přesto je dost daleko na to, abyste unikli smogovým oparům, rušným ulicím a hluku všemožných dopravních prostředků. Luxusní hotel Maximus Resort se se nachází na kraji Podkomorských lesů (poblíž malebné brněnské přehrady) a zaslouženě se chlubí čtyřmi hvězdičkami. Mimo jiné také disponuje širokým spektrem služeb, díky kterým si jej nemůžete neoblíbit.

Kongresový hotel Brno – luxusní ubytování, skvělé jednací prostory

Hotel Brno Maximus Resort je skvělý nejen pro nerušený odpočinek a sportování. Jedná se totiž o dokonale reprezentativní kongresový hotel, který se velmi dobře hodí k pořádání konferencí, seminářů, přednášek, obchodních a firemních událostí a samozřejmě kongresů. Kongresový hotel Brno vám zaručuje špičkově vybavený sál, jenž do svých pohodlných sedaček s přehledem usadí až 200 lidí. Kromě možnosti uspořádání tradičního velkého sálu máte samozřejmě k dispozici i jiné alternativy. Celý prostor lze reorganizovat tak, aby z nich vzniklo šest menších, akusticky oddělených sálů, které lze mezi sebou libovolně kombinovat. Kromě honosných kongresových místností vám hotel Brno nabízí i samostatné jednací místnosti jako dělané pro důležité obchodní schůzky.

Maximus Resort – kongresový hotel Brno s maximálními výhodami

Čím jsou ještě výjimečné ubytování a služby, jež poskytuje kongresový hotel Brno? Tak například, čeká na vás skvělá česká i mezinárodní kuchyně podpořená spolehlivě fungujícím cateringem. Dále nelze nezmínit relaxační aktivity, které jsou v případě teambuildingových akcí naprosto zásadní. Tak třeba takové spa a wellness centrum pomůže k dokonalému odpočinutí těla i mysli po náročném pracovním dni. Pro ty, kteří raději něco akčnějšího, je připraven bowling a tenisové kurty. A pokud se stane, že vám padne do oka nějaká kolegyně, kongresový hotel Brno nabízí i možnost překrásné a pohodové svatby na jeho svatebním palouku, nebo ve velkém sále. Maximus Resort je více než pouhé ubytování na území města Brno. Maximus Resort myslí na všechno!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.