Psychologická pomoc

Nemoci duše jsou různého původu! Někdo má za sebou těžkou životní zkušenost, někdo ztratil blízkého člověka a dalšímu prostě jenom nevyšel vztah. Každý reagujeme na stejnou záležitost odlišně. Duše, ač fyzicky nehmatatelná, dokáže potrápit a pořádně zamíchat se životem! Není náhodou, že duševní poruchy jsou často spouštěčem právě pro mnoho dalších onemocnění. Těžko radit někomu, kde není přesvědčen o míře svého postižení! Ideální je diskrétní terapie, kde se bez zbytečného vyptávání a nepříjemných otázek můžete v klidu zeptat na to, co vás zajímá! S psycholog Praha 2 máte vynikající možnost, jak například přijít na kloub všem vašim problémům, či jiným životním úskalím!

Bez psychologa to nepůjde

Dnešní doba je náročnější, než si vůbec dokážeme představit. Ano, máme vysněné zaměstnání, máme prakticky vše, na co jen dokážeme pomyslet. Bohužel mnohdy za cenu vyšší, než jsme schopni akceptovat! Vysoké pracovní tempo nás žene neustále dopředu, směrem k vyšším pracovním výkonům, směrem k vysněnému bydlení, automobilu a zahraniční dovolené. Kde je, ale konec, je na něj vidět? Možná silnější jedinci mají v genech naprogramované, že tempo alespoň ustojí, ale slabší jedinec? Není nic divného, když dříve, či později propadne v depresi, či syndrom vyhoření. Málokdo z nás má v sobě natolik síly, aby si z případných duševních problémů dokázal pomoci sám! Na nic nečekejte a v případě jakýchkoli obtíží vyhledejte odbornou, profesionální pomoc! Emdr Praha 2 je jediná možnost, jak svůj život zase vrátit do zajetých kolejí.

Stačí málo

A problém se objeví u každého! Někdy vlastním přičiněním, někdy jsme jen němí diváci, kteří přihlížejí špatně napsané frašce! Bohužel život je mnohdy nemilosrdný a může nám přichystat lecjakou horkou chvilku! Výhodou je vědět, že existuje odborná pomocná ruka, která pomůže! Nedejte na nesmyslné řeči okolí, že jste blázen a přijďte si raději promluvit přímo s emdr terapeutemi!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.